learningtobe_projekts.jpg

Rūjienas vidusskolai radusies lieliska iespēja piedalīties projektā "Mācīties būt...", kura mērķis ir skolās līdzsvarot zināšanu apguves procesu ar sociāli emocionālo mācīšanos.

Vairāk par skolas iesaisti projektā - šeit.

Viena no pirmajās aktivitātēm bija tiešsaistes tests 3.,4.,7.,8. kl. skolēniem un pedagogiem 25.09., lai apzinātu esošo situāciju attiecībā uz sociāli emocionālo mācīšanos, taču jau nākamajā aktivitātē aicinām iesaistīties ieinteresētos vecākus.

Projekta vadītāji no Valsts izglītības satura centra piedāvā vecākiem iesaistīties 25. oktobrī nodarbībās 6 stundu garumā kopā ar pedagogiem, lai vairāk iepazītu projekta būtību.

Ja vēlaties piedalīties, piesakieties pat telefonu 26498010 vai e-pastā nelda.jaunzeme@rujienasvidusskola.lv

Sākuma laiks plkst. 9:00.