Skolēnu pašpārvalde

Prezidente - Zanda Laura Šķiņķe
Prezidentes vietniece - Kate Luīze Kaša
Sabiedrisko attiecības speciālisti - Imanta Dreimane, Alise Lenša, Viktorija Bišofe
Izglītības jomas speciālisti -Ivita Mockus, Līva Evelīna Lūse, Sofija Kalniņa
Kultūras jomas speciālisti - Elisa Gaugere, Gundega Saulīte
IT speciālisti - Aivis Neilands, Kristers Uglanovs
Sporta pasākumu organizatori - Enija Loreina Treimane, Markuss Markins, Sonora Dubrovska, Renāte Kalniņa
Saimniecisko lietu speciāliste – Džūlija Anna Avota

2015./2016. mācību gada I semestris visiem skolēniem ir bijis darbpilns un radošs. Laiks paskrēja nemanot. Arī mums, skolēnu pašpārvaldei, šis semestris bija piedzīvojumiem pilns, veidojot gan pasākumus, gan dažādas aktivitātes, padarot skolēnu ikdienas dzīvi interesentāku!

Septembris -  mācību gadu iesākām ar 1.- 12. klašu  orientēšanās skrējienu  „1000 metri Rūjienā.”  3. septembrī sagaidījām jaunpienācējus pašpārvaldē un ievēlējām skolēnu pašpārvaldes prezidenti – Zandu Lauru Šķiņķi.  Pirmās skolas nedēļas laikā noorganizējām Strītbola turnīru 5. – 12. klašu skolēniem, jo basketbols ir Rūjienas atbalstītākais sporta veids.

Oktobris – Skolotāju dienā skolēniem bija iespēja balsot par skolas superskolotāju. Šogad  ceļojošo superskolotājas kausu ieguva Līga Āboltiņa-Žīgure.  Šajā mēnesī arī norisinājās  mūsu pašpārvaldes prezidentes inaugurācijas balle. Uz inaugurācijas balli ieradās arī mūsu sadraudzības skolas – Mazsalacas vidusskola, Naukšēnu novada vidusskola un Valkas ģimnāzija.

Novembris -  skolēnu pašpārvalde piedalījās jaunā Rūjienas vidusskolas stadiona atklāšanā. Patriotiskajā nedēļā 5. – 12. klašu skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latviju spēlē „Mana dziesma, mana Latvija.’’  11. novembra vakarā skolēniem bija iespēja apmeklēt skolas pagalmā izveidoto brīvdabas kinoteātri, kurā varēja skatīties filmu „Latvijas simboli”. Pēc filmas bija iespēja piedalīties lāpu gājienā līdz piemineklim „Tālavas Taurētājs.” Novembra beigās devāmies uz Valkas ģimnāziju, piedaloties tur notiekošajā prezidentes inaugurācijas ballē.

Decembris – decembrī devāmies uz Rūjienas vidusskolas mazās skolas ēku, lai kopā ar 1. – 4. klašu skolēniem iedegtu otro adventes sveci. 14. decembrī notika Labdarības tirdziņš, skolēnu pašpārvalde gatavoja pankūkas un karstmaizītes, par pārdotajiem gardumiem gūtos ienākumus atdodot labdarībai, arī skolēni paši sagatavoja dažādus našķus un pašu darinātas lietas, ko pārdeva skolas biedriem un skolotājiem. Iegūto naudu bija iespējams ziedot  Ziedot.lv akcijai  „Mazajām sirsniņām Vidzemē”. Skolēni bija ļoti atsaucīgi un kopā mums izdevās saziedot 201,42€.  Decembrī devāmies arī uz Mazsalacas vidusskolas rīkoto sadraudzības balli.

Kopumā šis semestris pagāja ļoti labi un pildīts ar pozitīvām emocijām. Mūsu mērķis ir sasniegt lielāku skolēnu  aktivitāti un atrast pieeju, kas apmierinātu visus skolēnus.

Ja arī tev ir radošas idejas, ar kurām vēlies padalīties un tās attīstīt, tad nāc un pievienojies!

Skolēnu pašpārvaldes komanda

2014./2015. mācību gada I semestris visiem skolas iemītniekiem ir bijis darbpilns un radošs. Arī mums, skolēnu pašpārvaldei, šis semestris bija piedzīvojumiem bagāts, veidojot gan pasākumus, gan dažādas aktivitātes, padarot ikdienas dzīvi interesentāku!

Septembī Skolēnu pašpārvalde kopā ar visiem 1. – 12. klašu skolēniem un klašu audzinātājiem ieskrējās Fotoorientēšanas skrējienā pa Rūjienu.

Oktobrī, Skolotāju dienā, notika balsošana par Superskolotāju un šogad titulu – ceļojošo Superskolotāja kausu -  ieguva skolotāja Laine Vasiljeva. Šajā mēnesī mēs vēlējāmies ieviest Tematiskās dienas, bet šī aktivitāte lielu atsaucību neguva.

Novembrī norisinājās Patriotiskā nedēļa, kuras laikā skolēni paši veidoja savu latvju rakstu jostu, kas pēc tam izvijās caur visu skolu, piedalījās spēlē “Es mīlu tevi, Latvija”, brīvdabas kinoteātrī, kurš tika izveidots skolas pagalmā, skatījās filmu “Rīgas sargi”, pēc kuras piedalījās lāpu gājienā uz pieminekli „Tālavas taurētājs”. Šajā mēnesī aizsākās arī Tautas bumbas turnīrs, kurā 5. - 8. klašu grupā uzvaru ieguva 7.a klase, bet 9.-12. klašu grubā – 10. klase.

Decembrī mēs kopā ar 9.a klasi aizdedzām otro adventes sveci skolas Adventa vainagā un pēc tam devāmies un SAC “Rūja”, kur visus iepriecinājām ar dziesmām, skaņdarbiem un sirdi sildošiem apsveikumiem. Trešajā adventē mēs kopā ar 10. klases skolēniem devāmies iepriecināt Senioru mājas iedzīvotājus, kopā spēlējot spēles, atceroties bērnības skaistākos dzeļojus, dziedot un cienājot ar Ziemassvētku smaržas piparkūkām. Protams, arī šogad notika Labdarības tirdziņš, un arī šogad mēs cepām pankūkas un taisījām karsto dzērienu. Visi kopā mēs saziedojām     88,74€, kurus nodevām Rūjienas Sv.Bērtuļa baznīcas torņa atjaunošanai.

Lai arī pēdējo gadu laikā skolēnu aktivitāte ir mazinājusies, mēs neplānojam padoties, bet gan piepildīt II semestri ar aktīviem un jautiem pasākumiem, lai pilnveidotu skolas ikdienas dzīvi. Ja arī Tu vēlies iesaistīties Skolēnu pašpārvaldes dalībnieku pulkā un esi gatavs savas radošās idejas pārvērst skolā notiekošās aktivitātēs, tad PIEVIENOJIES!

Skolēnu pašpārvaldes mediju balss Elīza