Konsultācijas

KONSULTĀCIJU GRAFIKS (Rīgas iela 30)

4. - 12. klašu skolēniem

  (p) - pāra nedēļa; (n) - nepāra nedēļa     
Vārds Uzvārds   Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Jānis Aģis Sports 15:15 - 16:00        
Līga Āboltiņa-Žīgure Bioloģija, dabaszinības, psiholoģija 14:30 - 16:00   13:40 - 15:15    
Maruta Berga Angļu valoda 15:15 - 16:20   15:15 - 16:20 Pēc individuālas vienošanās  
Ingrīda Bērziņa Ekonomika       Pēc individuālas vienošanās  
Ruta Bokmane Latviešu val., literatūra       13:40 - 15:10 (p) 13:40 - 15:10 (n)
Laima Brīnuma Ģeogrāfija         15:15 - 16:15
Aira Burve Mūzika       15:15 - 15:30  
Anda Deksne Ķīmija 16:00 - 17:00       15:20 - 15:50
Māra Guna Dreimane Latvijas vēsture, pasaules vēsture, ģeogrāfija   14:20 - 15:20   15:15 - 16:40  
Tatjana Dubrovska Krievu val.     15:20 - 16:00    
Eva Engere Latvijas un pasaules vēsture, 4.klase   15:30 - 16:30 15:30 - 16:30 15:30 - 16:00  
Linda Čākure Matemātika Pēc individuālas vienošanās  
Ligita Gaile Informātika, angļu val.     13:30 - 14:50    
Madara Grenovska Sociālās zin. 15:15 - 16:00   15:15 - 16:00    
Nelda Jaunzeme Latviešu val., literatūra Pēc individuālas vienošanās
Diāna Kaužēna Mājt.un tehn. 15:15 - 17:00 16:40 - 17:00      
Guna Kūla Matemātika 15:00 - 16:30   15:00 - 16:30    
Dace Ķīkule Viz. māksla 15:15 - 16:10   15:15 - 16:10    
Guna Liekne Vācu val. 14:30 - 16:10   15:55 - 16:10    
Valerijs Markins Sports       14:30-15:10  
Māra Ozola Dabaszinības, informātika   15:00 - 15:40      
Agnese Inese Pakalne Matemātika   no 13:40   no 13:40  
Ilga Penka Latviešu val., literatūra Pēc individuālas vienošanās
Ina Plauka Mūzika   15:00 - 16:00 15:00 - 16:00    
Inga Pūce Sports       no 15:15  
Pārsla Roķe 4.klase 15:40 - 16:00 14:50 - 16:00   15:40 - 16:00  
Inita Rozīte Angļu valoda, krievu val. 14:30 - 15:30   15:00 - 16:15    
Edīte Skujiņa Angļu valoda, krievu val. 15:00 - 16:30   15:00 - 16:30    
Līga Stupele Sports Pēc individuālas vienošanās
Maija Šmite Fizika, matemātika       14:30 - 16:50  
Laine Vasiļjeva Latviešu val., literatūra Pēc individuālas vienošanās
Valdis Vīksna Informātika     15:15 - 15:40    
Dace Zāģere Mūzika     14:30 - 15:10    
Vidars Zviedris Sports       15:00 - 15:40  
Uldis Žīgurs Mājt.un tehn., tehniskā grafika 15:15 - 16:25   14:30 - 15:40    

KONSULTĀCIJU GRAFIKS (Skolas iela 24)

 

1. - 3. klašu skolēniem

 
Vārds Uzvārds Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena  
Ligija Brikmane 15:20 - 16:06     15:20 - 16:00    
Ligita Gaile       14:10 - 15:00    
Marika Glušonoka     13:20 - 13:46 15:00 - 16:00    
Inese Krūmiņa   14:10 - 14:33        
Marita Kukemilka 8:00 - 8:50     14:30-15:25    
Silva Liepiņa     8:00 - 8:40   8:00 - 8:50  
Elita Treiere   7:30 - 8:50   14:20 - 15:23    
Dace Zāģere 14:30 - 15:10          
Judīte Zumente   8:10 - 8:50   8:10 - 8:50 8:10 - 8:27  
Attachments:
Download this file (kons-grafiks-16-17vsk-2sem.pdf)Konsultāciju grafiks 2.sem.273 kB