Notikumu apskati

Piektdien, 29.septembrī, Saeimā notika Atvērto durvju dienas. Šo iespēju apmeklēt Saeimu izmantojām arī mēs -Rūjienas vidusskolas devīto un desmitās klases skolēni.

Saeimā iepazināmies ar sarkanbaltsarkano karogu kopš tā pirmsākumiem līdz mūsdienām, tā nozīmi latviešu tautas nacionālās apziņas veidošanā. Aplūkojām gleznu “Tautas veidots Latvijas karogs”, kā arī izmantojām iespēju ierakstīt savu vārdu mūsu sarkanbaltsarkanā karoga digitālajā versijā - mājaslapā www.musukarogs.lv.

Apskatījām izstādi “Saeimas ēkai – 150” par Saeimas ēkas vēsturi, par tās pārtapšanu no Vidzemes bruņniecības nama par parlamentu.

Protams, apskatījām arī Sēžu zāli, kas televīzijā gan izskatās lielāka un plašāka. Tāpat varējām ielūkoties arī citās telpās – Sarkanajā zālē, Baltajā zālē, Viesu zālē, u.c.