Notikumu apskati

Pārpublicēts no http://www.eliesma.lv

Pirmdien Valmieras Rotari kluba biedru sanāksme kluba mītnes vietā kafejnīcā Rātes vārti atkal bija īpaša — jau 21. gadu pēc kārtas labākajiem bijušā Valmieras rajona vidusskolu un ģimnāziju audzēkņiem tika pasniegtas Valmieras rotariešu sarūpētās stipendijas.

Ciemos pie rotariešiem skolēnus bija atvedusi ilggadējā stipendiātu krustmāte — Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe. 2017./2018. mācību gadā no Valmieras Rotari kluba biedru privātā stipendiju fonda stipendijas saņems Krista Siksaliete no Valmieras 5. vidusskolas, Santa Bogdanova no Mazsalacas vidusskolas, Mārtiņš Zvackis no Valmieras Viestura vidusskolas, Deniss Zeicmanis no Valmieras 2. vidusskolas, Elza Zane Zirne no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Viktorija Bišofe no Rūjienas vidusskolas, Raimonds Vācietis no Naukšēnu vidusskolas un Rūta Ozoliņa no Valmieras Valsts ģimnāzijas.

Kā jau ierasts, vispirms ciemiņiem īsu uzrunu veltīja Valmieras Rotari kluba šīs sezonas prezidents Jānis Uzāriņš, pēc tam pie kopīgām pusdienām notika arī abpusēja iepazīšanās, vēlāk rotarieši neformālā gaisotnē izvaicāja jauniešus par viņu nākotnes plāniem. Tikšanās izskaņā rotariešu īpašie ciemiņi saņēma stipendiju apliecinājuma rakstus, pēc tam notika jau tradicionālā kopīgā fotografēšanās.

KOPĪGS GANDARĪJUMS. Pēc kopīgām pusdienām un interesantām sarunām vienā bildē sastājuši rotarieši un viņu stipendiāti: (no kreisās) Ieva Stiģe, rotarietis Jānis Baiks, Krista Siksaliete, Santa Bogdanova, Mārtiņš Zvackis, Valmieras Rotari kluba 2017./2018. gada prezidents Jānis Uzāriņš, Deniss Zeicmanis, Elza Zane Zirne, Viktorija Bišofe, Raimonds Vācietis, Rūta Ozoliņa un rotarieši Harijs Rokpelnis, Guntis Gladkins un Armands Miķelsons. Jāņa Bērtuļa foto

 
Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
2. Februāris, 2018