Notikumu apskati

Skolas dzimšanas diena tuvojas! Domas raisās, pat dāvanas top, un ziņas par 100. jubilejas svētkiem nu jau ir aizlidojušas nesaskaitāmas reizes neaptveramos attālumos. Video, kurā redzams 1. septembrī pilsētas jaunajā estrādē tapušais, skolas direktora un visu skolēnu, pedagogu un Zinību dienas svinību viesu kopīgi ierunātais uzaicinājums un kuru publicējām Facebook arī zīmīgā dienā – Skolotāju svētkos 5. oktobrī, ticis aplūkots 5000 reižu un 120 ļaužu ar to dalījušies savās laika joslās.

Rūjienas vidusskolas skolēni ir radījuši savas logo versijas skolas simtgades svētkiem. Skolas mājaslapā www.rujienasvidusskola.lv var balsot vēl šodien par atbilstošāko un labāko no logo variantiem, un 12 labākie zīmējumi tiks iekļauti Rūjienas vidusskolas simtgadei veltītā kalendārā. Pirms nedēļas bija nobalsojuši jau 370.

Pagājis vairāk kā gads, kopš aicinājām skolas absolventus atsūtīt mums savus atmiņu stāstus, lai kopīgi veidotu un izdotu skolas simtgades grāmatu. Iepriekšējā grāmata iznāca 1994. gadā skolas 75. jubilejā. Paldies visiem, kas līdz šim dalījušies! Nu stāsti nonākuši prasmīgu grāmatizdevēju rokās, un jau iezīmējas interesantas topošā izdevuma aprises.

Joprojām priecāsimies par jauniem stāstiem, kas noderēs ne tikai grāmatā, bet arī krāšņos svētku pasākumu. Dažkārt taču tā notiek, ka domām un atmiņām ir ilgi jānobriest, lai tās varētu pierakstīt. Viena no tēmām būs skolas ēdiens cauri laikiem, tādēļ aicinām sūtīt vēstules ar atmiņām par konkrētiem ēdieniem, jo gribam būt pēc iespējas precīzi faktos. Rakstiet (var arī foto un varbūt pat audio un video) mums rv@rujienasvidusskola.lv vai Rīgas iela 30, Rūjiena, LV-4240!

Visa skolas saime
priecāsies tikties
ar ikvienu savējo
2019. gada 3. augustā!