Trases automodelistu panākumi Igaunijā un Baltijā

Šogad aprīļa mēnesī  trases automodelisma pulciņa dalībnieki piedalījās divās svarīgās sacensībās.

                13.aprīlī norisinājās sacensības Igaunijā Sindi pilsētā, kur sacentās  spēcīgākie sportisti no Igaunijas un uzaicinātie sportisti no Latvijas. Starp uzaicinātiem viesiem bija arī sportisti no Rūjienas vidusskolas trases automodelisma pulciņa.  Sīvā konkurencē Mūsu sportisti ieguva ievērojamus rezultātus.  Klasē “ Iesācēji”  2.vietā Kristiāns Krists Lūsis, klasē “PR-32” 3.vietā Kristaps Vladimirovs un klasē “PR-32 JUNIOR” no Rūjienas sportistiem izcīnīja savu pirmo 3.vietas kausu Gustavs Mačs.

                Nākamās sacensības notika 27.aprīlī Saldū, kur norisinājās Baltijas valstu komandu sacensības daudzstundās trases automodelismā . Katrai komandai ar vienu modeli bija jābrauc tris stundas, mainoties sportistiem. Pēc vairaku gadu pārtraukuma piedalījas sportisti no Lietuvas -  divas  Klaipēdas komandas.  Sacensībās kopā startēja 10 spēcīgas komandas. Rūjienas sportisti ieguva 3.vietu, kur komandu pārstāvēja Kristiāns Krists Lūsis, Mārtiņš Ķīkulis un Kristaps Vladimirovs.

                Rūjienas trase automodelistiem šaja mācību gadā vēl atlicis pēdējais posms “Vidzemes Kauss 2019” , kurš norisināsies 25.maijā Rūjienas vidusskolas trasē.  Veiksmīgu startu!

                Trase automodelisma pulciņa pasniedzējs Guntis Lapsiņš.