Iepriekšējā nedēļa (13.-17.11.) Rūjienas vidusskolā tika aizvadīta ar patriotiskām un mazliet satraucošām sajūtām, jo arī mūsu skolā tika gaidīta Latvijas 105. dzimšanas diena.

Īpašu svētku  noskaņu radīja skolas telpās izvietotās sarkanbaltsarkanās dekorācijas un starpbrīžos atskaņotā latviešu mūzika. Skolēni un skolas darbinieki izrādīja savu latviskumu, piespraužot pie apģērba  piespraudi Latvijas karoga krāsās .  No pirmdienas līdz ceturtdienai visai skolas saimei bija iespēja  piedalīties skolēnu pašpārvaldes organizētajā erudīcijas spēlē “ Ko tu?”.  Savukārt 17. novembrī visu klašu skolēni  iededza sarkanbaltsarkanas svecītes  pie skolas, bet  vakarā norisinājās Rūjienas vidusskolas 10. klases organizētais svētku koncerts sadarbībā ar Rūjienas kultūras namu un Rūjienas mūzikas skolu.  

Latvija, mēs Tev dāvinām paši sevi! Savu erudīciju, radošumu un daudzveidīgos talantus. Savu gribu darboties un prasmi mērķtiecīgi darīt. Daudz laimes Tev, mūsu Latvija!

 

Publikāciju veidoja jauno žurnālistu kopas vadītāja A. Muižniece (10.kl.)