24.novembrī 7.b klases skolēni  organizēja klases vakaru un palika pa nakti skolā. Raksta autores piedāvā iespēju lasītājiem uzzināt, kā viss notika.

          Pienāca 24. novembris, piektdiena. Visa klase  līdz pl. 14:00 mācījās kā parastā darba  dienā. Pēc stundām pasākuma organizatori sāka izrotāt telpu un gatavoties klases vakaram, kamēr pārējie klasesbiedri devās mājās, lai vakarā atkal atgrieztos skolā.

          Kad  nakšņošanai skolā nepieciešamais bija sarūpēts, organizatori aicināja visus izrotātajā klases telpā un rosināja piedalīties pirmajā spēlē “  Mazā orientēšanās pa skolu”.  Uz tāfeles atradās laimes rats ar visu klasesbiedru vārdiem, lai būtu ērtāk izveidot orientēšanās grupiņas. Jaunieši sadalījās  grupiņās un devās meklēt bildītes un pildīt uzdevumus.

          Tad, kad orientēšanās pa skolu bija pabeigta, organizatori teica: “Lai neburkšķētu vēderi, iesim cept picas!” Skolēni devās uz skolas virtuvi un gatavoja paštaisītas picas. Kamēr mēs gaidījām, kad uzrūgs mīkla,  spēlējam “Mēmo šovu” kopā ar skolotājām.  Un tad-mīkla gatava!  Atkal sadalījāmies grupās. Katra grupa paņēma savu gabaliņu mīklas un sāka taisīt picu. Kamēr picas krāsnī cepās, visi mazliet uzdejojām. Picas, protams, sanāca ļoti garšīgas!

          Kad punči pilni, jādejo!  Dejojām “Just Dance”, spēlējām “Muzikālos krēslus”. Pēc spēles un dejām meitenes skatījās šausmeni, bet puiši-spriedzes filmu. Pēc filmu noskatīšanàs visiem bija brīvais laiks, kuru pavadījām dažādi:  “sēdējām” savos telefonos, saucām spokus visdažādākos veidos, bet daži vēlējās iet gulēt. Puišiem un meitenēm bija atsevišķi kabineti nakšņošanai, tāpēc viena skolotāja pieskatīja puišu istabu, bet otra – meiteņu istabu. Protams, ne visi vēlējās gulēt un runājās. Kad  beidzot bijām devušies pie miera, tad mūsu skolotājas plkst. 5:40 sāka skaļi dziedāt un mūs visus pamodināja. Un tā nu agri no rīta mēs dejojām “Bermudu divstūra” mūzikas ritmos. Pēc dejošanas vēl mazliet kāds gāja pagulēt, bet izturīgākie kopā ar skolotājām sakārtoja klases telpas.

          Klases vakars bija izdevies! Paldies skolotājām, ka viņas piepildīja mūsu vēlēšanos- nakšņot pa nakti skolā! Un paldies katram klases skolēnam par klātbūtni un aktīvu darbošanos!

Autores: Elīza Elizabete Rozīte un Andželika Kravčenko (7.b kl.)