Skolēnu pašpārvalde

Prezidents   Prezidenta vietniece
Jēkabs Jostsons   Daniela Kate Kalniņa

 

Sanija Biele

 

projektu vadītāja

Karīna Molofeja

 

projektu vadītāja

Laura Mača

 

tehniskā direktore

 

Kristaps Markuss Mellups
Santija Rakecka 
Hanna Nikola Gaile 
Agate Krista Balode

 

 

Prezidents   Prezidenta vietniece
Jēkabs Jostsons   Daniela Kate Kalniņa

 

Kultūras departaments

Agate Krista Balode

Samanta Virse

Amanda Čākure

Karīna Molofeja

Agate Roze

Krista Šillere

Izglītības departaments

Liene Engere

Una Brence

Diāna Kide

Megija Muzikante

Sanija Biele

Elza Roze

Mediju departaments

Hanna Nikola Gaile

Anna Jolkina

Keitija Anna Oga

Tehniskais departaments

Jānis Ivo Landrāts

Laura Mača

Kristaps Mellups

Kristaps Volkovs

Marks Kalniņš

 

Kā ar mums sazināties?
Facebook un Instagram - @rv_pasparvalde
E-pasts - pasparvalde@rujienasvidusskola.lv

Prezidents   Prezidenta vietniece
Jēkabs Jostsons   Krista Āboltiņa
Dalībnieki

Daniela Kate Kalniņa, Ance Elizabete Siliņa, Hanna Nikola Gaile, Liāna Svīķe, Klāvs Kristiāns Sproģis, Emīls Ķīkulis, Keitija Anna Oga, Leina Rulle, Jānis Ivo Landrāts, Kristers Volkovs, Marks Kalniņš, Diāna Kide, Sindija Želastība, Samanta Virse, Rūdolfs Zariņš, Agate Balode, Anna Jolkina

 

Prezidente - Zanda Laura Šķiņķe
Prezidentes vietniece - Kate Luīze Kaša
Sabiedrisko attiecības speciālisti - Imanta Dreimane, Alise Lenša, Viktorija Bišofe
Izglītības jomas speciālisti -Ivita Mockus, Līva Evelīna Lūse, Sofija Kalniņa
Kultūras jomas speciālisti - Elisa Gaugere, Gundega Saulīte
IT speciālisti - Aivis Neilands, Kristers Uglanovs
Sporta pasākumu organizatori - Enija Loreina Treimane, Markuss Markins, Sonora Dubrovska, Renāte Kalniņa
Saimniecisko lietu speciāliste – Džūlija Anna Avota

 

 

      2015./2016. mācību gada I semestris visiem skolēniem ir bijis darbpilns un radošs. Laiks paskrēja nemanot. Arī mums, skolēnu pašpārvaldei, šis semestris bija piedzīvojumiem pilns, veidojot gan pasākumus, gan dažādas aktivitātes, padarot skolēnu ikdienas dzīvi interesentāku!

Septembris -  mācību gadu iesākām ar 1.- 12. klašu  orientēšanās skrējienu  „1000 metri Rūjienā.”  3. septembrī sagaidījām jaunpienācējus pašpārvaldē un ievēlējām skolēnu pašpārvaldes prezidenti – Zandu Lauru Šķiņķi.  Pirmās skolas nedēļas laikā noorganizējām Strītbola turnīru 5. – 12. klašu skolēniem, jo basketbols ir Rūjienas atbalstītākais sporta veids.

Oktobris – Skolotāju dienā skolēniem bija iespēja balsot par skolas superskolotāju. Šogad  ceļojošo superskolotājas kausu ieguva Līga Āboltiņa-Žīgure.  Šajā mēnesī arī norisinājās  mūsu pašpārvaldes prezidentes inaugurācijas balle. Uz inaugurācijas balli ieradās arī mūsu sadraudzības skolas – Mazsalacas vidusskola, Naukšēnu novada vidusskola un Valkas ģimnāzija.

Novembris -  skolēnu pašpārvalde piedalījās jaunā Rūjienas vidusskolas stadiona atklāšanā. Patriotiskajā nedēļā 5. – 12. klašu skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latviju spēlē „Mana dziesma, mana Latvija.’’  11. novembra vakarā skolēniem bija iespēja apmeklēt skolas pagalmā izveidoto brīvdabas kinoteātri, kurā varēja skatīties filmu „Latvijas simboli”. Pēc filmas bija iespēja piedalīties lāpu gājienā līdz piemineklim „Tālavas Taurētājs.” Novembra beigās devāmies uz Valkas ģimnāziju, piedaloties tur notiekošajā prezidentes inaugurācijas ballē.

Decembris – decembrī devāmies uz Rūjienas vidusskolas mazās skolas ēku, lai kopā ar 1. – 4. klašu skolēniem iedegtu otro adventes sveci. 14. decembrī notika Labdarības tirdziņš, skolēnu pašpārvalde gatavoja pankūkas un karstmaizītes, par pārdotajiem gardumiem gūtos ienākumus atdodot labdarībai, arī skolēni paši sagatavoja dažādus našķus un pašu darinātas lietas, ko pārdeva skolas biedriem un skolotājiem. Iegūto naudu bija iespējams ziedot  Ziedot.lv akcijai  „Mazajām sirsniņām Vidzemē”. Skolēni bija ļoti atsaucīgi un kopā mums izdevās saziedot 201,42€.  Decembrī devāmies arī uz Mazsalacas vidusskolas rīkoto sadraudzības balli.

     Kopumā šis semestris pagāja ļoti labi un pildīts ar pozitīvām emocijām. Mūsu mērķis ir sasniegt lielāku skolēnu  aktivitāti un atrast pieeju, kas apmierinātu visus skolēnus.

Ja arī tev ir radošas idejas, ar kurām vēlies padalīties un tās attīstīt, tad nāc un pievienojies!

Skolēnu pašpārvaldes komanda