2013./2014.m.g.

2. semestrī 6. B klase ar savu komandu piedalījās ‘Ledus Gladiatoru’ sacensībās Valmieras  Olimpiskajā centrā. Vairākas reizes braucām uz treniņiem, lai uzlabotu savas slidošanas prasmes. Sacensībās izdevās izcīnīt 6. vietu. Tas bija grūti, jo piedalījās daudzas tuvāko novadu un Valmieras pilsētas skolu komandas. Visas komandas saņēma kādu balvu par piedalīšanos. Mēs balvā saņēmām Rīgas Dinamo kalendāru un iespēju braukt uz VBSS peldbaseinu.

Sacensību dienā bija arī citas atrakcijas, ne tikai slidošana. Lielā sporta zālē bija izvietotas dažādas piepūšamās atrakcijas. Vislabāk mums patika sumo cīņas piepūšamajos tērpos. Ne tikai zēni, arī meitenes piedalījās šajās cīņās. Mums bija jautri. Tā bija lieliska sportiska diena. Skolotāja iemūžināja ‘’karstās ‘’ cīņas fotogrāfijās  un video.

(kl. audz. Maruta)

9. aprīlī mūsu 6.b klase devās ekskursijā uz Valmieru . Vispirms bijām baseinā (baseina apmeklējums bija balva par 6. vietu ‘Ledus Gladiatoru’ sacensībās). Visiem baseins ļoti patika. „Peldējāmies, spēlējām bumbu, smējāmies un iztrakojāmies. Daži bailīgākie turējās tikai seklajā galā. Bija forši,” tā saka paši skolēni.

Tad, kā daži izteicās, sekoja atpūta, -  devāmies uz 3D kino kinoteātrī „Gaisma” un noskatījāmies filmu „Kapteinis Amerika”. Daži no mums bija pirmo reizi kinoteātrī. Tas bija īpašs seanss, ko skolotāja bija sarunājusi tikai mums. Par filmu mūsu domas dalījās – dažiem patika ļoti, dažiem – ne visai.

Pēc neilga brīvā laika brīža mums bija nodarbība „Ja es būtu burvis” Valmieras muzejā, kur mūs sagaidīja raganiņa. Krista raksta: „Muzejā bija interesanti eksponāti. Tur bija vilkači, goblini, skeleti, vampīri, velns un citi. Bija ļoti interesanti.” Dažiem patika spēles, ko piedāvāja raganiņa, piemēram, bija jāizveido sakarīgs piecu vārdu virknējums, kur katrs vārds sākās ar to pašu burtu: šuvēja Šārona šuva šiku šalli vai gailis gāja glītās gumijas galošās. Tas izrādījās grūts uzdevums ne vienam vien. Lai gan dažiem muzeja nodarbība nešķita gana aizraujošas, Lauris raksta tā: „Man viss patika. Filma bija laba. Baseins jautrs. Es gribētu vēl tādu pašu ekskursiju”.

(informāciju apkopoja kl. audz. Maruta)

24. oktobra pēcpusdienā 6.b klase rīkoja Helovīna klases vakaru. Bija uzdevums saģērbties atbilstoši tēmai. Bija zombiji, bandīti, raganas un vēl citi interesanti tēli. Klases vakara gaitā tika spēlētas dažādas spēles un skolotāja stāstīja spoku stāstu un biedēja aplī sastājušos skolēnus. Beigās tika skatītas šausmu filmas.

Krista Strode

6.decembrī 6.b klase devās klases ekskursijā uz Rīgu. Pirmā izklaide bija Līvu akvaparks, kurā visiem bez izņēmuma ļoti patika. Tālāk pa ceļam uz Dzelzceļa muzeju nobraucām gar Zolitūdes traģēdijas vietu – sabrukušo ''Maximas'' veikalu. Tas bija ļoti bēdīgs skats.

Dzelzceļa muzejā mums parādīja dažādus, mazus vilciena modelīšus, kuri darbojās un brauca. Uzzinājām arī diezgan daudz par dzelzceļa vēsturi. Tika atļauts arī iekāpt pasažieru vilcienā un apskatīt svečturu ekspozīciju, kura atradās turpat muzejā. Kad bijām apskatījuši dzelzceļa muzeju, devāmies uz „Lido” centru. Tur jau bija Ziemassvētku lielā egle un daudz skaistu svētku rotājumu. Tā kā sniga pirmais šī gada sniegs, viss izskatījās ļoti romantiski un  jauki. Daži izmantoja iespēju un tā kārtīgi izpikojās. Paēduši devāmies uz Rīgas '' Dinamo'' hokeja spēli. Visi fanoja kā kārtīgi līdzjutēji par spīti zaudējumam. Ekskursija kopumā bija interesanta un varēja daudz ko uzzināt. (Krista Strode, 6.b)

 

 

20. septembra pusdienlakā 6.b klase devās pašu organizētajā pārgājienā ar uzdevumiem un noslēguma pikniku. Pārgājienā piedalījās 3 grupas. Katrai grupai tika doti norādījumi nākamajam mērķim un uzdevums, kas jāizpilda, lai dabūtu punktus. Bija jālec, jākliedz, jāmet, jānes, jāiet ar basām kājām un, pats galvenais, ar fotoaparātu jāiemūžina uzdevumu izpilde. Pēdējais uzdevums visiem bija vienāds - doties uz Mūrnieku ielu 10, dziedot kādu ārzemju dziesmu. Galamērķī pie ugunskura uzcepām desas un paspēlējām spēles lielajā pļavā. PALDIES mūsu atsaucīgajai skolotājai Marutai Bergai par pārgājiena organizēšanu un klasesbiedrenei Sārai par pagalma ''izīrēšanu''!

Krista Strode