2013./2014.m.g.

Mēs, 7.b klase, 12. martā braucām ekskursijā uz Rīgu. Pēc vairāk kā 2 stundu brauciena nonācām Rīgā, Kino muzejā. Tur mēs apsēdāmies krēslos un klausījāmies, ko runā gids par kino. Mēs uzzinājām, kā veidoja kino agrāk, un beigās skatījāmies šausmu filmu par haizivīm. Mums piedāvāja uztaisīt pašiem savu filmu, bet tam mums pietrūka laika. Apmeklējām arī Okupācijas muzeju. Tur, protams, gids stāstīja par Latvijas vēsturi. Stāstījums bija ļoti interesants. Okupācijas muzejā bija daudz bilžu un dažādu lietu no seniem laikiem.

Šajā ekskursijā mūsu izklaide bija boulinga spēle. Daži spēlēja pirmo reizi, bet sanāca kā profiņiem. Tas bija ļoti jautri, un gribētos tur atklal būt. Pēc boulinga mēs braucām uz T/C „Alfa” iepirkties, bet pēc tam devāmies uz Nacionālo teātri, kur skatījāmies komēdiju ‘’Divu kungu kalps’’. Izrāde bija smieklīga un interesanta, ka pat nepamanījām, ka ir pagājušas 3 stunds. Daudziem no šīs izrādes  paliks atmiņā kāds vīrs Alfijs. Tā mēs, septītie, pavadījām šo dienu Rīgā.

Evita Volkova

7. martā mums, 7.b skolēniem,  bija draudzības vakars ar Mazsalacas skolēniem. Šis pasākums bija ļoti interesants labā un sliktā nozīmē. Mēs spēlējām spēles pēc mūsu un ciemiņu ieteikumiem, piemēram, stafetes, muzikālos krēslus, interesantu spēli ar pārsēšanos un vēl daudzas  citas. Mums bija arī foto stūrītis. Protams, zēni spēlēja basketbolu savā nodabā, un tikmēr mēs parunājāmies ar meitenēm, kas ir noticis un kādas baumas ir dzirdamas.  Vakara gaitā notika kas neparasts, ko nemaz negaidījām. Klasē, kurā uzņēmām ciemiņus,  kaut kas notika ar žalūzijām, un domājām, ka tās ir saplīsušas, bet, par laimi, nebija. Savukārt  zēni, kas spēlēja basketbolu, nokaitināja vienu meiteni, un viņa sadusmojās un pateica, ka klases vakars ir beidzies. Tomēr beigās viss bija jauki un visi bija laimīgi, un labi pavadījām laiku.

Evita Volkova

 

9. oktobrī mēs, 7.b klase, braucām ekskursijā un Rīgu. Pirmais, ko mēs apmeklējām, bija Kuģniecības muzejs. Tur bija viduslaiku lietas, kas ir palikušas pāri no tā laika. Tas bija interesanti, bet lielāko daļu mēs jau zinājām. Tālāk braucām uz Zaķusalu, pabijām televīzijas tornī un vērojām Rīgas panorāmu. Bijām arī Latvijas Televīzijā,   apskatījām telpas, kur veido raidījumus, piemēram, "Panorāmu", "Sastrēgumstundu", "Kas-te? Es-te!" un vēl citus. Mēs ar lielu kavēšanos braucām uz "Annas pagrabiem". "Annas pagrabi" ir līdzīgi kā ‘’AHA’’ centrs Igaunijā. Mēs tur aplūkojām zvaigznes, gājām pa ļoti mazu labirintu, kur es tik un tā apmaldījos kopā ar zēniem. Kad visi bija izgājuši pa labirintu un aplūkojuši pagrabu, mēs vērojām dažādus eksperimentus. Viens bija, kur varēja redzēt, kā veidojas gubu mākoņi un  nokrišņi. Vērojām, kā veidojas uguns tornado un vēja tornado, un vēl, kā veidojas zibens.  Lai izkļūtu no pagraba, mums nācās kāpt pa tīklu uz augšu un beigās nošļūkt pa cauruli lejā. Ar to beidzās "Annas pagrabu"apskate. Un, kā jau visās citās ekskursijās, bija arī ir izklaide. Mums izklaidē bija "Rāmkalnu" apmeklējums. Mēs jau esam braukuši tur, bet uz turieni var braukt katru dienu. Nu mēs tur izpriecājāmies un braucām mājās. Mājupceļā autobusā stāstījām smieklīgus jokus par citiem un par sevi, un man drusku neveicās, bet tas nekas. Tā pagāja 9. oktobris 7.b klasei!

Evita Volkova