“GRINDEKS” PRĀTA TURNĪRS – KONKURSS

Grindeks konkurss tika rīkots, lai veicinātu Latvijas vidusskolēnu interesi un erudīciju ķīmijas, farmācijas un medicīnas jomās. Pasākumā varēja piedalīties jebkuras Latvijas vidusskolas skolēni no 10. – 12. klasei. Pasākums tika rīkots 3 (trīs) kārtās. Pirmā kārta norisinājās 2021. gada 1. martā tiešsaistes platformā kurā piedalījās 542 vidusskolēni no visas Latvijas.

Pirmajā spēles dienā, 1. martā. tika izspēlēti 70 jautājumi, 10 kārtās par tēmām – ķīmija, farmācija un medicīna, kā arī mode, ekonomika, vēsture, literatūra, matemātika, pat kulinārija, mūzika.  Pusfinālā tika 100 (simts) komandas, kas ieguvušas visvairāk punktus. 5. martā norisinājās pusfināls, kurā satikās labākās 51 komandas. Savukārt 11. martā – finālā skolēni turpināja sacensties, atbildot uz arvien sarežģītākiem erudīcijas jautājumiem, kas skar medicīnas, farmācijas u.c. jomas.

Rūjienas vidusskolas 10. klases komanda (Daniela Kate Kalniņa, Jēkabs Jostsons, Laura Mača, Sanija Biele, Karīna Molofeja) izturēja atlases kārtu, pusfinālu un veiksmīgi tika finālā, kas ir gana labs rezultāts vidusskolas pirmā posma skolēniem.

Prieks par Rūjienas vidusskolas jauniešiem, kas grib un spēj parādīt savas daudzpusīgās zināšanas un intereses!

 

 

Direktora vietniece mācību darbā

Monta Brīnuma