Rūjienas vidusskolas saime 10.novembrī baudīja koncertlekciju “Es mīlu Tevi, Latvija”. Pasākums norisinājās kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma”  ietvaros.

Mūziķi Mārtiņš Ruskis un Mārtiņš Jātnieks koncertprogrammas laikā izpildīja latviešu estrādes mūzikas dziesmas par katru Latvijas novadu. Muzikālos priekšnesumus papildināja erudīcijas spēle, kuras laikā tika rādīti Latvijas dabas skati, tautastērpi, slavenas personības un vietas. Attēlā redzamie dziesmu teksti deva iespēju visiem dziedāt līdzi. Tas arī notika. Klātesošie zālē dziedāja, dejoja un bija ļoti saviļņoti.

 

Koncertprogrammai "Es mīlu, Tevi, Latvija" tika izpildītas sekojošas dziesmas:

 

  • Zigmars Liepiņš "Atgriešanās"
  • Musiqq "Debesis iekrita tevī"
  • Uldis Marhilēvičs "Dzeltenās kurpes"
  • Jānis Aišpurs "Kalniem pāri"
  • Juris Kulakovs "Slidotava"
  • Astronout "Daļa Rīgas"
  • Kantrī mūzikas popūrijs "Zemenes", "Kaija"
  • Raimonds Pauls popūrijs.

 

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma”  kopš 2018. gada rudens nodrošina skolēniem valsts apmaksātu iespēju regulāri iepazīt Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes tā attīstot kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, mazinot sociālo nevienlīdzību un spēcinot lepnumu par savu valsti un tās cilvēkiem.

 

Direktores vietniece

Aiga Siliņa

 

FOTOGALERIJA ŠEIT !