Skolēnu pašpārvalde

      2015./2016. mācību gada I semestris visiem skolēniem ir bijis darbpilns un radošs. Laiks paskrēja nemanot. Arī mums, skolēnu pašpārvaldei, šis semestris bija piedzīvojumiem pilns, veidojot gan pasākumus, gan dažādas aktivitātes, padarot skolēnu ikdienas dzīvi interesentāku!

Septembris -  mācību gadu iesākām ar 1.- 12. klašu  orientēšanās skrējienu  „1000 metri Rūjienā.”  3. septembrī sagaidījām jaunpienācējus pašpārvaldē un ievēlējām skolēnu pašpārvaldes prezidenti – Zandu Lauru Šķiņķi.  Pirmās skolas nedēļas laikā noorganizējām Strītbola turnīru 5. – 12. klašu skolēniem, jo basketbols ir Rūjienas atbalstītākais sporta veids.

Oktobris – Skolotāju dienā skolēniem bija iespēja balsot par skolas superskolotāju. Šogad  ceļojošo superskolotājas kausu ieguva Līga Āboltiņa-Žīgure.  Šajā mēnesī arī norisinājās  mūsu pašpārvaldes prezidentes inaugurācijas balle. Uz inaugurācijas balli ieradās arī mūsu sadraudzības skolas – Mazsalacas vidusskola, Naukšēnu novada vidusskola un Valkas ģimnāzija.

Novembris -  skolēnu pašpārvalde piedalījās jaunā Rūjienas vidusskolas stadiona atklāšanā. Patriotiskajā nedēļā 5. – 12. klašu skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latviju spēlē „Mana dziesma, mana Latvija.’’  11. novembra vakarā skolēniem bija iespēja apmeklēt skolas pagalmā izveidoto brīvdabas kinoteātri, kurā varēja skatīties filmu „Latvijas simboli”. Pēc filmas bija iespēja piedalīties lāpu gājienā līdz piemineklim „Tālavas Taurētājs.” Novembra beigās devāmies uz Valkas ģimnāziju, piedaloties tur notiekošajā prezidentes inaugurācijas ballē.

Decembris – decembrī devāmies uz Rūjienas vidusskolas mazās skolas ēku, lai kopā ar 1. – 4. klašu skolēniem iedegtu otro adventes sveci. 14. decembrī notika Labdarības tirdziņš, skolēnu pašpārvalde gatavoja pankūkas un karstmaizītes, par pārdotajiem gardumiem gūtos ienākumus atdodot labdarībai, arī skolēni paši sagatavoja dažādus našķus un pašu darinātas lietas, ko pārdeva skolas biedriem un skolotājiem. Iegūto naudu bija iespējams ziedot  Ziedot.lv akcijai  „Mazajām sirsniņām Vidzemē”. Skolēni bija ļoti atsaucīgi un kopā mums izdevās saziedot 201,42€.  Decembrī devāmies arī uz Mazsalacas vidusskolas rīkoto sadraudzības balli.

     Kopumā šis semestris pagāja ļoti labi un pildīts ar pozitīvām emocijām. Mūsu mērķis ir sasniegt lielāku skolēnu  aktivitāti un atrast pieeju, kas apmierinātu visus skolēnus.

Ja arī tev ir radošas idejas, ar kurām vēlies padalīties un tās attīstīt, tad nāc un pievienojies!

Skolēnu pašpārvaldes komanda