Labo darbu nekad nevar būt par daudz! Ikvienam no mums ir vēlme darīt otram labu un sniegt atbalstu grūtā brīdī. Ne visiem šī iespēja ir brīvi pieejama un kādreiz varbūt pietrūkst ideju, kur un kā to darīt. 

Aizvadītajā nedēļā 2.a klases skolēni veica labos darbus sev apkārt.  Skolēni katru dienu tīrīja klasi – slaucīja grīdu, putekļus, nesa ziedus, lai klases vide būtu mājīga un jauka. Katru dienu pēc pusdienām sakopām ēdamgaldu un nedēļas beigās veidojām uzmundrinošu apsveikumu ar tekstu: “Tu esi īpašs, pasmaidi!” Apsveikumu skolēni dāvināja saviem tuviniekiem, uz ielas sastaptiem cilvēkiem un skolas darbiniekiem, pedagogiem, pārsteidzot viņus darbīgajā ikdienas gaitā. Apsveikumu veidojām ar mērķi iepriecināt cilvēkus sev apkārt un atgādināt par to, ka mēs katrs esam īpašs!

Labie darbi palīdz paraudzīties uz ikdienas dzīvi ar citu skatījumu. Tur, kur mīt labais, tas vairojas dubultā, jo katrs bērns, cilvēks savā sirdī ir radīts, lai darītu labu! Kopīgi “labo darbu nedēļa” palīdzēja aizsākt brīvprātīgā darba organizēšanu sākumskolā, lai to turpinātu arī nākotnē, lai labie darbi kļūtu par ikdienu.

Labi darbi vienmēr saliedē cilvēkus, arī mums tas izdevās!

 

Skolotāja

Aiga Siliņa