EUROSCOLA

Mēs, 24 skolēni no Rūjienas vidusskolas 10. – 12.klases, piedalāmies Euroscola konkursā „Jaunatnes vīzijas par ES” ar mērķi uzzināt vairāk par Eiropas Savienību un , ja paveiksies, doties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francijā).

Mūsu uzdevums ir izvirzīt priekšlikumus un vīzijas par jebkuru tēmu, kas ir aktuāla jaunatnei Eiropas Savienībā un kas ir saistīta ar Eiropas Parlamenta aktualitātēm. Mūsu komanda izvēlējās četras, mūsuprāt, svarīgas vīzijas: veselība, jo uzskatām, ka ES iedzīvotāju veselības līmenis var būt augstāks, motivējot jauniešus nodarboties ar sportu un domāt vairāk par savu uzturu; kultūra, jo mēs ļoti lepojamies, ka Rīga 2014.gadā būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, un eiropiešiem būs iespēja iepazīt mūsu valsts kultūru, tādējādi būsim vienoti daudzveidībā; izglītība, jo, pēc mūsu domām, izglītība ir visa pamats, kā arī cilvēku izglītības līmenis ļoti ietekmē Eiropas ekonomiku; bezdarbs jauniešu vidū, jo mūsdienās liela daļa jauniešu ir bez darba, tāpēc mēs viņus gribam iepazīstināt ar attīstības iespējām Eiropā.

Mēs ļoti ceram, ka mūsu darbs un idejas tiks novērtētas un mums būs iespēja uzzināt vairāk par Eiropas Parlamenta uzbūvi, deputātu darbu, iepazīt jauniešus no citām dalībvalstīm, kā arī varēsim izklāstīt savas idejas plašākai auditorijai.

Rūjienas vidusskolas projekta Euroscola dalībnieki.

Attachments:
Download this file (plakats.png)Plakāts6741 kB
Download this file (vizija.docx)Vīzija15 kB
Download this file (Preses relize.PDF)Preses relīze5528 kB
Download this file (fotoreportaza.docx)Fotoreportāža1146 kB