2013./2014.m.g.

Saule joprojām ir tikpat karsta un dienas – tveicīgas kā pagājušajā sestdienā, kad Rūjienas vidusskola svinēja savu 95. dzimšanas dienu. Arī svētdienas rīta saullēkts vēl pieredzēja kaismīgākos svinētājus. Un šonedēļ satiekoties, uz jautājumu: „Kā salidojums?” visi kā viens atbild, ka jauki, labi, sirsnīgi, krāšņi… Kā savā dzejolī „Rūjienas ģimnāzijai” teic skolas pirmais karognesējs Kārlis Kalnietis:

Kā graudi apcirknī, kā bites savā stropā,

Kā ziedi vainagā, kas svētku godam pīts,

Mēs [..] atkal visi bijām kopā!

Skolas vadība saka ne vienu vien „paldies!” visiem, ar kuru atbalstu un līdzdalību tika uzburti krāšņie svētki un neaizmirstamā svētku atmosfēra. Paldies Rūjienas novada pašvaldībai un pašvaldības tehniskajiem darbiniekiem. Paldies Rūjienas vidusskolas skolotāju kolektīvam un tehniskajiem darbiniekiem, paldies skolēnu kolektīviem un kolektīvu vadītājiem. Paldies skolēniem, kuri skolas jubilejas svinībās veica brīvprātīgo darbu. Turpinot ar „paldies!” vārdiem, pateicamies Vitai Melbārdei, Ingai Spriņģei, Kasparam Berklāvam, Aināram Eidonim, Līgai Siliņai, Dzintrai Gulānei, Ilonai Dukurei, Maijai Jostsonei, Naurim Jostsonam, Artūram Gruzdiņam un Ivetai Švalbei, Rasmai un Valdim Laubertiem, Sarmītei Jasānei, kā arī SIA „Artavs”.

Un vismaz deviņdesmit piecus „paldies!” visiem, kas atnāca, visiem, kas svinēja, un visiem, kas sanāca kopā, lai atkalsatiktos!

Par godu Rūjienas vidusskolas 95. dzimšanas dienai Rūjienas vidusskolas absolventi tiek aicināti izveidot video, kurā skolai, skolēniem, skolotājiem, citiem absolventiem vai pašam sev tiek novēlēts daudz laimes, prieka... vai kas cits pēc izvēles!

Piemērs: "Es Rūjienas vidusskolai novēlu zinātkārus skolēnus un zinošus skolotājus!"

Novēlējuma video garums - ne vairāk kā 1 minūte.

Video var veidot vienatnē vai kopā ar kādu citu draugu, absolventu, skolotāju...

Lai  augšupielādētu video, var izmantot šo interneta vietni http://www.failiem.lv/, bet saiti/linku pēc tam jānosūta uz zemāk norādīto e-pasta adresi. 
E-pastā jānorāda arī video redzamo personu vārdi, uzvārdi. 

Video iesūtīšana līdz 29. jūlijam (ieskaitot)!

Veidot video īpaši tiek aicināti Rūjienas vidusskolas absolventi, kuri uz salidojumu nevarēs ierasties, jo atrodas ārzemēs u. tml. 

Iesūtītie novēlējuma video būs lielā absolventu novēlējuma sastāvdaļa! Video demonstrēs 2. augustā Rūjienas vidusskolā, Rīgas ielā 30!

Atraktīvākā video autoram/-iem būs īpaša balva! 

Ja nav pieejams mobilais telefons vai kāda cita ierīce, ar kuras palīdzību iemūžināt video, vai, ja nav vēlme pašam veidot video, raksti uz zemāk norādīto e-pasta adresi. 

Sīkāka informācija
mob. t. 29196949 (Iveta Švalbe) 
e-pasts: iveta.svalbe@inbox.lv

 

 

No 15. līdz 16. jūlijam Rūjienā otro gadu pēc kārtas viesosies komanda „The Way Sports”, kas apvieno sporta lietpratējus – aktīvus sportistus, trenerus, kā arī vienkārši entuziastus no Oklahomas štata Amerikā.

Divās dienās Rūjienas viesi piedāvās bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 18 gadiem dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Bērni un jaunieši, kuriem interesē aktīva brīvā laika pavadīšana ir aicināti apgūt basketbola nodarbības pie profesionāliem treneriem. Tāpat šajā laikā tiks piedāvātas arī Angļu valodas nodarbības, kuras vadīs „The Way Sports” komandas dalībnieki un kuru laikā bērniem un jauniešiem tiks piedāvāts kreatīvā veidā papildināt savas angļu valodas zināšanas.

Nodarbību sākums – no plkst.9.00-13.00 basketbola nodarbības Rūjienas vidusskolas sporta zālē, un pēc plkst. 14.30-17.00 angļu valodas vasaras skola Rūjienas vidusskolas telpās.

Visi pasākumi būs bezmaksas un dalība tajos iepriekš nav jāpiesaka.

„The Way Sports” komanda apmeklē Latviju jau septīto gadu pēc kārtas. Iesākumā vasaras pasākumi bērniem un jauniešiem tika rīkoti Talsos. Taču pagājušajā un arī šajā gadā par komandas galamērķi ir kļuvusi Valmiera, Rūjiena un Mazsalaca. Šajā gadā viesosies kopumā 38 profesionāli treneri, sportisti un citu profesiju pārstāvji no ASV, kuri vēlas apmeklēt Latviju, lai dalītos ne tikai sporta prasmēs, bet arī liecinātu par ticību Dievam un iedrošinātu jauniešus izvēlēties pareizās vērtības dzīvē.

 

Rūjienas vidusskola aicina visus skolas absolventus, visus, kuru sirdij skola ir mīļa, tikties, priecāties un līksmot 2. augustā Rūjienas vidusskolas 95 gadu salidojumā!
Visas dienas garumā atcerēsimies skolas laika notikumus un tradīcijas, dalīsimies atmiņas stāstos un piedzīvosim atkalredzēšanās prieku ar skolasbiedriem!
Sanāksim kopā, lai atkalsatiktos!
Absolventu reģistrācija no pl. 12.00.
Uz tikšanos!

 

Attachments:
Download this file (RV95-afisa.pdf)Afiša (PDF)719 kB
Download this file (rv95-programma.pdf)Programma (PDF)127 kB