2013./2014.m.g.

 

 

No 15. līdz 16. jūlijam Rūjienā otro gadu pēc kārtas viesosies komanda „The Way Sports”, kas apvieno sporta lietpratējus – aktīvus sportistus, trenerus, kā arī vienkārši entuziastus no Oklahomas štata Amerikā.

Divās dienās Rūjienas viesi piedāvās bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 18 gadiem dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Bērni un jaunieši, kuriem interesē aktīva brīvā laika pavadīšana ir aicināti apgūt basketbola nodarbības pie profesionāliem treneriem. Tāpat šajā laikā tiks piedāvātas arī Angļu valodas nodarbības, kuras vadīs „The Way Sports” komandas dalībnieki un kuru laikā bērniem un jauniešiem tiks piedāvāts kreatīvā veidā papildināt savas angļu valodas zināšanas.

Nodarbību sākums – no plkst.9.00-13.00 basketbola nodarbības Rūjienas vidusskolas sporta zālē, un pēc plkst. 14.30-17.00 angļu valodas vasaras skola Rūjienas vidusskolas telpās.

Visi pasākumi būs bezmaksas un dalība tajos iepriekš nav jāpiesaka.

„The Way Sports” komanda apmeklē Latviju jau septīto gadu pēc kārtas. Iesākumā vasaras pasākumi bērniem un jauniešiem tika rīkoti Talsos. Taču pagājušajā un arī šajā gadā par komandas galamērķi ir kļuvusi Valmiera, Rūjiena un Mazsalaca. Šajā gadā viesosies kopumā 38 profesionāli treneri, sportisti un citu profesiju pārstāvji no ASV, kuri vēlas apmeklēt Latviju, lai dalītos ne tikai sporta prasmēs, bet arī liecinātu par ticību Dievam un iedrošinātu jauniešus izvēlēties pareizās vērtības dzīvē.