2013./2014.m.g.

Ar možu „Labrīt!” un smaidu sejā mūs katru  darbadienas rītos sagaida skolas dežurante Dita Balode. Viņa ir Rūjienas vidusskolas 1998. gada absolvente. Dita ir strādājusi par skolotāju, bet, kā pati saka,-„tas nebija darbiņš, ko gribēju darīt visu savu dzīvi”. Viņas profesija ir nagu kopšanas speciāliste. Pa šo laiku Dita skolas kolektīvā ir iejutusies labi, un viņai savs dežurantes darbs patīk, kaut sākumā Dita īsti pat nenojauta, kāds šis darbs būs. Viņai ikdienā patīk vērot bērnu un jauniešu savstarpējo attiecību veidošanās procesu. Izrādās, ka Ditai nepatīk mājdzīvnieki, un viņai nav mīļākā dziedātāja- ja  patīk kāda dziesma, tad patīk tā, nevis izpildītājs.

Brīvajā laikā Dita dara to, kas cilvēkiem sagādā prieku. Ditu apbēdina cilvēku ļaunums vienam pret otru, bet viņa priecājas, kad  redz cilvēku acīs mīlestību, patiesību un ticību. Viņa apgalvo: „Man  ļoti patīk būt mājās, tur es jūtos vislabāk.”

Krista Strode