2014./2015.m.g.

No 3.-6. augustam Nelijarvē (Igaunijā) notika GLOBE projekta starptautiska ekspedīcija skolēniem "Globe Regional Learning Expedition 2015", kurā tika uzaicinātas skolu komandas no Ukrainas, Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Somijas un Igaunijas. Latviju pārstāvēja Rūjienas vidusskolas komanda – Zanda Marta Bāliņa, Sabīne Plauka, Aldis Jānis Pivars, Krista Šillere, Krista Strode, Līga Balode, Liāna Svīķe, Klāvs Kristiāns Sproģis un skolotāja Anda Deksne. Ekspedīcijā skolēni mācījās veikt pētījumus vidē, iegūt datus, aizpildīt protokolus, analizēt iegūtos rezultātus, kā arī papildināja savas zināšanas angļu un krievu valodās.

No 2015. gada 5. augusta līdz 2015. gada 9. augustam Rūjienas jaunieši piedalās internacionālā fotokonkursā Higašikavā , Japānā, kas 1985. gadā pasludināta par "fotopilsētu". Dalībnieki no 10 ārzemju un 3 Japānas skolām pulcējas Higašikavā, lai ar digitālajiem fotoaparātiem uzņemtu fotogrāfijas skaistākajās pilsētas vietās un piedalītos ar fotomākslu saistītos pasākumos. Festivāla mērķis ir veicināt skolēnu apmaiņu, paplašināt skolēnu redzesloku un stiprināt savstarpēju draudzību ar fotokultūrai veltītu aktivitāšu palīdzību.

Apskatīt fotogrāfijas un par tām nobalsot iespējams 3 tēmās - Higašikavas cilvēki , Higašikavas daba , svētki Higašikavā. Rūjienas jauniešu komanda startē ar Nr. 10. Balsot var par katru tēmu atsevišķi. Lai balsotu, jāspiež uz pogas "Vote".

26. jūlijā

 • 10.00 - Denči

 

30. jūlijā

 • 09.00 - 10.00 - 2.kl. deju kolektīvs
 • 10.00 - 11.00 - b/d deju kolektīvs
 • 11.00 - 12.00 - 3.kl. deju kolektīvs
 • 13.00 - 14.00 - 5.kl. deju kolektīvs

 

Aicinām darbā uz vakanto darba vietu

LIETVEDI


Prasības pretendentiem:

 • Lietvedības un dokumentu noformēšanas prasmes;
 • Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku;
 • Laba latviešu valodas rakstu kultūra;
 • Augsta atbildības izjūta pret veicamo darbu;
 • Teicama uztvere un darba izpildes ātrums;
 • Teicamas sadarbības prasmes.

Darba pienākumi:

 • Izglītības iestādes dokumentācijas kārtošana, sistematizēšana un arhivēšana;
 • Dokumentācijas plūsmas organizēšana;
 • Darbs ar datu bāzēm Valsts Izglītības informācijas sistēmā (VIIS).

Piedāvājam:

 • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
 • Draudzīgu un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu;
 • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.

Interesentiem lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 04.08.2015. uz e-pastu vidars.zviedris@rujienasvidusskola.lv vai personīgi lietvedībā Rīgas ielā 30, Rūjiena ar norādi „Lietvedis”.

Rūjienas vidusskolas administrācija

 

7. jūlijā, XI Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku laikā, Lielajā ģildē notika pūtēju orķestru finālkonkurss. Orķestru sniegumu vērtēja starptautiska žūrija. Rūjienas vidusskolas pūtēju orķestris ieguva I pakāpes diplomu par izcilību.


FOTOGALERIJA