Aizvadīta Rūjienas vidusskolas delegācijas Erasmus+ projekta BEAM (“Building Emotional intelligence and self-Awareness through Mindful practices”) mācību vizīte Turcijā, Gaziantepas pilsētā. Mūsu skolas komandai bija iespēja apgūt jaunas emocionālās inteliģences un pašapziņas veidošanas prasmes, kā arī demontrēt Rūjienas vidusskolas piemērus un priekšlikumus. Nedēļās laikā iepazinām Turcijas izglītības sistēmu, turku kultūru un vēsturi, pasaules civilizācijas izcelsmi! ?

Projekta BEAM mērķis ir attīstīt skolēnu emocionālās prasmes, izmantojot dažādas mācību un ārpusstundu aktivitātes. Uzlabot partnerskolu skolotāju spējas īstenot mācību pieeju, kuras pamatā ir sociālā un emocionālā mācīšanās un atbalsts. Samazināt skolēnu konfliktu biežumu, pārorientējot uzmanību uz skolēnu problemātisko uzvedību, uz jūtām, kas viņu vadīja. Kā arī izstrādāt kopīgas mācību stratēģijas, lai palīdzētu skolēniem izzināt un pārvaldīt savas emocijas. Izmantojot projekta aktivitātes, attīstīt skolēnu sociālās, svešvalodu, digitālās kompetences! ?

Projekta partneri – Rumānija, Itālija, Turcija, Spānija, Grieķija un Latvija! ?

FOTOGALERIJA ŠEIT !